Staňte se objektem fotoaparátu díky 30minutovému focení v ateliéru! Získejte 10 profesionálně vyretušovaných fotografií pouze za 490 Kč!
Přidat do oblíbených
|
0x
Nabídka ukončena
|
490 Kč 1 190 Kč | |
Ukončeno! | |
Hlídat podobné |
Popis
Díky dnešní nabídce můžete mít konečně reprezentativní snímky, které potěší nejen vaše oko, ale také se s nimi budete moci hrdě pochlubit ostatním. Zachyťte čas, který se nevrátí a těšte se z krásné vzpomínky! Hodí se také jako originální dárek!
Základní údaje
- 30 minut ateliérového focení dle vlastního výběru
- 10 ks vyretušovaných fotografií na DVD v plném rozlišení
Popis nabídky
Radujte se z parádních fotek, na kterých vám to bude slušet. Těšte se ze snímků, jež budou tou nejhezčí vzpomínkou! Pod vedením profesionála zjistíte, že každý může na snímcích vypadat úžasně!
Vyzkoušejte si, jaké to je strávit půlhodinu ve fotoateliéru a mít veškerou pozornost objektivu jen pro sebe!
Pokud právě vy nepatříte mezi typy, které vyhledávají objektiv, určitě znáte někoho, kdo si to užije na maximum – věnujte originální dárek díky tomuto poukazu!
Focení s odborníkem vás přesvědčí, že na snímcích může vypadat dobře každý. Stačí nápad a lichotivý úhel pohledu a reprezentativní fotka je na světě!
Výsledkem focení bude 10 profesionálně vyretušovaných fotografií na DVD v plném rozlišení.
Zachyťte vzácné okamžiky a radujte se z krásné vzpomínky, která vydrží!
Podmínky uplatnění poukazu
- Nutná rezervace předem na tel.: 773 464 421
- Platnost poukazu od 17.8.2012 do 31.1.2013
- Maximální počet poukazů na osobu: neomezeně
- Při rezervaci je nutné nahlásit číslo poukazu
- Zrušení rezervace je třeba nahlásit min. 24 hodin předem, jinak hodnota poukazu propadá
- Poslední rezervace min. 14 dní před koncem platnosti poukazu
Varianty
Jak uplatnit slevu
- Získejte profesionální fotky s retuší
- Fotografie jsou nejlepší vzpomínky
- Věnujte partnerovi originální dárek - Vás
Kontakt
Photo Kubík
- Adresa: Polská, Praha 2, 120 00
- Mail: info@photokubik.cz
- Tel.: 773 464 421
- Web: http://www.photokubik.cz/