Hýčkejte se v luhačovickém hotelu*** Regia: 4 noci se snídaní a slavnostní večeří! Celý balíček za skvělých 4400 korun pro dvě osoby!
Přidat do oblíbených
|
0x
Nabídka ukončena
|
| |
4 400 Kč 8 000 Kč | |
Ukončeno! |
Popis
Máte-li zájem o pobyt během víkendu a na 3 noci, podívejte se ZDE
Pojeďte si odpočinout do města minerální vody Vincentka! Luhačovický hotel*** Regia vám nabízí svoje služby – a věřte, že nebudete litovat! Čekejte balzám na duši i odpočinek pro své znavené tělo. Pětidenní pobyt v malebných jihomoravských lázních vás zase postaví na nohy!
Základní informace
- Ubytování: 4 noci v hotelu*** Regia v Luhačovicích pro dvě osoby
- 4x snídaně formou bohatých švédských stolů
- 1x slavnostní večeře pro dvě osoby v lázeňské restauraci
- Káva s ochutnávkou lázeňských oplatků + dvě lahve vody Aquila
- Welcome drink: panák oblíbeného bylinného likéru Lopeník
- Zapůjčení speciálních holí pro nordic walking
- Uzavřené parkoviště a wifi připojení zdarma
- Za příplatek 500 Kč si můžete dovolenou užít v pokoji de luxe
- Dítě do 2 let bez nároku na lůžko zdarma / přistýlka za 290 Kč / osoba / den
- 20% sleva na konzumaci v hotelové kavárně
- Možnost zakoupení večeře v lázeňské restauraci jen za 80 Kč / osoba
- Pobyt si můžete zpříjemnit o wellness v hotelu Augustiniánský dům. Příplatek 200 korun na osobu za dvě hodiny relaxace
- Voucher lze čerpat od neděle do čtvrtka
- Platnost poukazu od 7.8.2011 do 27.10.2011
- Maximální počet poukazů: 15
- Maximální počet poukazů na osobu: neomezeně
- Termín si rezervujte na tel. 722 927 927 nebo e-mailem na Info@hotelluhacovice.cz
- Více informací na www.hotelluhacovice.cz
Popis nabídky
Procházky po kolonádě, popíjení vody z léčivých pramenů, chroupání lázeňských oplatků a výlety do malebného okolí. I tak může vypadat vaše pětidenní dovolená v jihomoravském lázeňském městě Luhačovice! Za skvělých 4400 korun se ve dvou můžete ubytovat v hotelu*** Regia a užívat si široké nabídky aktivit, které se vám nabízejí.
V rámci našeho balíčku vás čeká ubytování v komfortních dvoulůžkových pokojích se sociálním zařízením, televizí a bezdrátovým připojením k internetu. Každé ráno na vás bude čekat snídaně formou bohatých švédských stolů přímo v hotelové restauraci.
Samozřejmě nebude chybět welcome drink: nažhavte své chuťové pohárky na bylinný likér Lopeník. Jedná se o místní specialitu z produkce likérky Nezdenice, která si již mezi lázeňskými hosty stihla vydobýt jméno!
Těšte se i na jednu slavnostní večeři o dvou chodech v lázeňské restauraci! Každou další večeři si můžete zakoupit jen za 80 korun za porci.
Lázeňský duch na vás dýchne s kávičkou, ke které dostanete k zakousnutí lázeňskou oplatku. Po celou dobu pobytu pak můžete využívat 20% slevu v hotelové kavárně.
Kromě hýčkání chuťových buněk máte možnost protáhnout i své tělo. Zdarma si vypůjčíte speciální hole na nordic walking a můžete podnikat výlety do malebného okolí Luhačovic. Dáváte-li přednost pasivnímu relaxu, můžete využít služeb wellness centra v hotelu Augustiniánský dům. Za dvě hodiny relaxace zde zaplatíte jen 200 korun na osobu.
Pro hosty je u hotelu Regia vyhrazené parkoviště, které je samozřejmě zdarma. Pokud byste se o dovolenou chtěli podělit s dalšími osobami, můžete využít možnosti přiobjednání přistýlky za 290 korun za osobu a noc. Vaše děti do dvou let s vámi mohou jet zcela zdarma, pokud se s vámi podělí o lůžko.
V případě, že plánujete dovolenou se známými nebo kamarády, můžete při koupi 2 poukazů společně sdílet de luxe apartmán, který tak získáte zcela bez příplatku a ušetříte 1000 Kč.
Kontakt
- Hotel*** Regia, L. Janáčka 270, 763 26 Luhačovice
- Termín si rezervujte na tel. 722 927 927 nebo e-mailem na Info@hotelluhacovice.cz
- Více informací na www.hotelluhacovice.cz