Garantujeme kvalitu a spokojenost!
Všechny slevy

Jízda psím spřežením s výkladem v délce 90 minut jen za 1 399 Kč! Pojedete malebnou přírodou. Zažijte dobrodružství jako v knize Bílý Tesák!

Další nabídky

Amplion na Facebooku

vaše cena 1 399 Kč sleva 42 % běžná cena 2 400 Kč prodáno 65×
nabídka vypršela 9.1.2013
 • Dárek, který potěší každého dobrodruha i "psomilce":-)
 • Adrenalinová jízda spřežením kříženců severských Husky
 • Platnost poukazu do 31.12.2013

Užijte si dobrodružství při jízdě psím spřežením. Pokud jste se zamilovali do příběhů Bílého Tesáka od Jacka Londona, ať už v knižní či filmové podobě, pak je pro vás projížďka ideálním zážitkem!

Základní údaje

 • Mushing - jízda s psím spřežením (60 minut)
 • Výklad a ustrojení psů (30 minut)

Co vás bude zajímat: Psi jsou kříženci severského Husky, ohaře a chrta - jsou šlechtěni tak, aby ve své podstatě dávali více energie do jízdy než na přežití v obtížných podmínkách.

Popis nabídky

Co je to mushing? Jízda na saních nebo čtyřkolovém vozíku taženém psy. V závislosti na počasí vás možná čekají tuny sněhu a sáně, nebo krása krajiny obdivovaná z vozíku. S naším poukazem pojedete spřežením taženým 8 a více psy.

Jízdu se psím spřežením absolvujete v prostředí malebné přírody pod Javořicí poblíž Počátek u Pelhřimova, nedaleko lázní svatá Kateřina. Během zážitku vás čeká krátký výklad a ustrojení psů trvající cca 30 minut a samotná hodinová vyjížďka.

Vychutnejte si jízdu v malebném kopcovitém prostředí lesů a luk Vysočiny pod Javořicí poblíž obce Počátky. Na saních a pokud není sníh na sportovní káře. Malé děti vozíme v doprovodu rodiče pod jeho dohledem, váha v saních nesmí přesahovat 100 kg, na káře 130 kg. Větší děti mohou jet samy s musherem. Záleží na posouzení mushera a situaci (např. mentální schopnosti dítěte, handicap, atd.).

V Miko Kennel se nemusíte jen nechat vozit na saních, ale můžete si také zakoupit pobyty s mushingem, či si užít jízdu na běžkách při tažení psy.

Teplé oblečení, dobrou náladu a lásku k přírodě, to je výbava, kterou budete potřebovat k tomuto nevšednímu zážitku, kterým uděláte velkou radost sobě nebo svým blízkým.

Podmínky uplatnění slevy

 • Platnost poukazu od 3.12.2012 do 31.12.2013
 • Nutná rezervace minimálně 3 týdny předem na tel.: 777 302 375 vždy po 20. hodině.
 • Nutno rezervovat nejpozději 2 týdny před ukončením platnosti voucheru
 • Při rezervaci je nutné nahlásit číslo poukazu
 • Maximální počet poukazů na osobu: neomezeně
 • Maximální počet poukazů k dispozici: 300
 • Zrušení rezervace min. 24 hod. předem, jinak poukaz propadá
 • Poslední rezervace min. 14 dní před koncem platnosti poukazu

Kontakt

Diskusní fórum

kristyna
27.11.2012

dobrý den, mám dotaz - chtela byt poukaz koupit tatovi (má severskeho psa a miluje je :), ale ma problemy s kolenem - je to fyzicky narocne? muze jet i musher+muj otec? predem moc díky za odpoved

Amplion.cz
27.11.2012

Hezký den, Kristýnko, děkujeme za Váš zájem, vzhledem k váze v saních, která nesmí přesahovat 100 kg, na káře 130 kg, bychom doporučili se domluvit přímo s naším bchodním partnerem. Děkujeme. Petra

Odpovědět
Martin
28.11.2012

Pozor na to, co Amplion nabízí, Miko nemá ve spřežení husky ani malamuty. Fotky matou...

Gábina
29.11.2012

A co tam tedy mají?

Lenka
29.11.2012

Evropský Husky, což je kříženec huskyho s ohařem?. Tito psi mají lepší výkon a fyzičku než A. husky nebo A.malamut. Jela jsem jednou s těmito psi a super. A na dotaz Gábiny, já jsem jela sama a přede mnou jel Musher na jiném spřežení. :)

Odpovědět
Petra
28.11.2012

Dobrý den, je možné využít pro dvě osoby, např. každý 30 min. nebo je určeno pouze pro jednoho? Děkuji. Petra

Amplion.cz
29.11.2012

Hezký den, Petro, poukaz je možné uplatnit pro dvě osoby, a to nejlépe rodič s dítetěm, vzhledem omezení váhy do 130 kg. Mějte se krásně, Petra

Odpovědět
Gábina
29.11.2012

Chtěla bych se zeptat, z popisu nabídky to není úplně jasné, ale vzhledem k omezení váhy to tak vychází, dospělý člověk si tedy řídí spřežení sám nebo jede s musherem společně?

Amplion.cz
29.11.2012

Hezký den, Gábino, dospělý človek je vezen musherem, děti se mohou svézt s rodičem za doprovodu mushera, a to do zmiňované max. váhy. Mějte se, Petra

Odpovědět
Martin pro Gábinu
30.11.2012

Nikdo si tady nekupuje zážitek kvůli fyzičce psů. Ale kvůli zážitku. A pravé spřežení rozhodně není z kříženců, promiň Miko. Že tu Centrum mate zákazníky chybnými fotkami, všem doporučuji pak vymáhat vrácení peněz :)))

Amplion.cz
30.11.2012

Pro Gábinku a Martina, rodný list pejsků skutečně nemáme. Jak píše Martin, jde opravdu o zážitek z jízdy. Spřežení které Vás poveze jsou kříženci severského psa Husky, ohaře a chrta. Tito psy jsou šlechtěni tak, aby ve své podstatě nechávali více energie do jízdy než ji používali na přežití v obtížných podmínkách. Vendy

Lenka
11.12.2012

fotky jsou opravdu matoucí, není to fér k zákazníkům, jela bych proto, že chci vidět huskouny jak táhnou ve sněhu, jinak můžu zapřáhnout svého dalmatina, taky je to něco mezi chrtem, ohařem a je to alespoň černobílý :-)

Amplion.cz
11.12.2012

Hezký den, vzhledem k nabídce jsme se snažili najít fotky které nevjvíce odpovídají. Pokud si přejete vidět pejsky ještě před zakoupením poukazu, doporučila bych kontaktovat přímo provozovatele a on Vám jistě zašle konkrétní fotku. S pozdravem, Bára

abka
9.1.2013

Beztak majou nekde v podminkach psany: fota jsou jen Ilustracni

Odpovědět
otevřít další komentáře načítám...