Garantujeme kvalitu a spokojenost!
Všechny slevy

Sbohem vrásky! Aplikace účinné koncentrované kyseliny hyaluronové mikrojehličkou omladí pleť a dodá vám šťávu. Ošetření jen za 499 Kč.

Další nabídky

Amplion na Facebooku

vaše cena 499 Kč sleva 72 % běžná cena 1 800 Kč prodáno 169×
nabídka vypršela 4.11.2013
 • Mezoterapie je nejúčinnější metoda rejuvenace a vyhlazení vrásek
 • Certifikovaný anglický preparát, schválený Státním zdravotním ústavem
 • Redukce jizviček i hlubších vrásek po JEDNOM ošetření
 • Výsledky se v následujících dnech ještě více projevují

V dnešní době už nemusíte utrácet spoustu peněz za drahé chirurgické zákroky, abyste měla dokonalou pleť bez vrásek. Vyzkoušejte za pouhých 499 Kč jedinečnou metodu mikrojehličkování s aplikací kyseliny hyaluronové a budete svědky malého kosmetického zázraku.

Základní údaje

 • Mikrojehličková aplikace kyseliny hyaluronové přímo do vrásek
 • Jeden poukaz = 1 ml materiálu, využijete na jednu oblast tedy:
 • oční vějířky
 • nebo nosoretní rýhy
 • nebo vrásky na čele apod.

Popis nabídky

Nebojte se mírně invazivní metody ošetření - mezoterapie. Víte, že z aplikovaných sér a krémů se vám dostane do pokožky jen 1% – 3% účinných látek? Proto výsledky ošetření touto metodou jsou naprosto bezkonkurenční.

Aplikace probíhá velmi ostrými a tenkými mikro jehlami vyrobenými z chirurgické oceli. Průměr každé jehly je 0,07 až 0,2 mm. Nanojehly umožní dopravit do pleti účinné látky, tedy vitamíny, minerály, kyselinu hyaluronovou, 13 vitamínů, 24 koenzymů, 5 minerálů a biomimetické peptidy, to vše ve velmi účinném preparátu. Výsledkem toho je perfektní vyhlazení vašich vrásek. Metoda je vynikající na vyhlazení dekoltu a hřbetu rukou, kde dosahujeme fantastických výsledků.

Abychom zajistili perfektní účinek, soustředíme se na oblasti, kde je nejvíce hlubokých vrásek. Inovační ošetření pomocí mikrojehliček a nanojehel s aplikací preparátu přímo do vrásek dojde k jejich perfektnímu vyhlazení, vrásky prakticky vymizí.

První výsledky jsou viditelné ihned, definitivní pak do 10 dnů. Ošetření je velmi vhodné opakovat pro posílení a trvalost účinku. Ošetření je nebolestivé a ihned po skončení procedury se můžete nalíčit a věnovat vaší běžné denní činnosti.

V zahraničí se jedná o nejrozšířenější a nejoblíbenější omlazovací metodu.

 Ošetření se skládá z:

 • příprava pleti na zákrok
 • mezoterapie koncentrovanou kyselinou hyaluronovou
 • závěrečné zklidnění pleti a aplikace nanokapsle (vit. A, E)

Výsledky, které můžete očekávat:

 • vyhlazení mimických vrásek
 • vyhlazení hlubokých vrásek díky cílené aplikaci materiálu dermastempem

Výhody aplikace mikrojehličkou:

 • Vaše pleť omládne o několik let za několik minut
 • Mírně invazivní zato maximálně účinné ošetření s trvalými výsledky
 • Metoda mezoterapie je nejúčinnější metoda rejuvenace a vyhlazení vrásek
 • V BFC aplikuje certifikovaný zdravotnický personál
 • Jedinečné výsledky již po první apliakci
 • Certifikovaný anglický preparát, schválený Státním zdravotním ústavem
 • Rychlé, snadno aplikovatelné ošetření, které pomůže tam, kde ostatní metody zklamaly
 • Dlouhodobý perfektní liftingový výsledek
 • Tuto metodu nabízí pouze několik prestižních klinik v ČR 

Podmínky uplatnění poukazu

 • Platnost poukazu od 3.10.2013 do 31.12.2013
 • Nutná rezervace předem od Po do Pá 9:00-21:00 hod. na tel. 774 195 336
 • Maximální počet poukazů na osobu: 10
 • Maximální počet poukazů k dispozici: 500
 • Při rezervaci je nutné nahlásit číslo poukazu
 • Zrušení rezervace je třeba nahlásit min. 24 hodin předem, jinak hodnota poukazu propadá
 • Pro zachování garance poskytnutí služby je nutná rezervace minimálně den předem a nejpozději 14 dní před koncem platnosti poukazu.

Kontakt

Diskusní fórum

jana
3.10.2013

dobrý den, kolik tedy potřebuji poukazů na obě oči? Děkuji

Odpovědět
Líba
3.10.2013

Dobrý den, zajímalo by mne, pokud absolvuji jen jedno ošetření vrásek okolo očí,zda budou ošetřeny obě strany a jestli po určité době, pokud nebudu chtít zákrok opakovat, se vrásky ještě nezhorší a nezvýrazní. Děkuji

Partner
3.10.2013

Dobrý den Líbo, v ceně jedno voucheru je samozřejmě zahrnuto ošetření obou očí, to je v BFC naprostá samozřejmost. Většina klientek poté aplikaci podstupuje 3x do roka pro udržení efektu. Pokud však další aplikace nebudete chtít absolvovat, rozhodně nedojde k žádnému zhoršení oproti původnímu stavu, to Vám mohu osobně zaručit. Důsledkem bude pouze navrácení pleti v ošetřovaném místě do původního stavu, který existoval před prvním ošetřením. Pokud Vám ale ošetření bude vyhovovat, rádi Vám vždy, jakožto klientce Amplion,cz nabídneme akční cenu, jakožto poděkování za Vaší důvěru našemu zařízení. Děkuji za Váš dotaz a pokud se pro nás rozhodnete, budeme se na Vás těšit v BFC, Pavlína B.

Odpovědět
Partner
3.10.2013

Dobrý den Jano, na ošetření okolí obou očí Vám postačí jeden poukaz. Osobně klientkám, které ošetření podstupují poprvé doporučuji ošetření v průběhu 10-14 dnů opakovat pro maximalizaci a trvalost efektu, poté postačí pro udržení výsledku aplikace 3x do roka. Děkuji za Váš dotaz a pokud se pro nás rozhodnete, budeme se na Vás těšit v BFC, Pavlína B.

Odpovědět
Jarka
4.10.2013

Dobrý den,zajímá mě jestli je to možné i na ochabnuté tváře,kde se mi dělají vrásky.Děkuji

Partner
4.10.2013

Dobrý den Jarko, ve Vašem případě bych doporučovala 2 ošetření, první z nich by se soustředilo na ochablost pleti v lícní oblasti a jedná se o microneedling a poté by následovalo vyhlazení vrásek hyaluronem. Obojí perfektně zvládá nabízený preparát jen metody aplikace se liší. Proto Vám osobně doporučuji zakoupení 2 poukazů abychom mohli realizovat obojí. Ošetření doporučuji po 12-14ti dnech zopakovat, samozřejmě záleží na Vás, stavu Vaší pleti a v neposlední řadě pochopitelně na Vaší představě o výsledku. Děkuji za Váš dotaz a pokud se pro nás rozhodnete, budeme se na Vás těšit v BFC, Pavlína B.

Partner
4.10.2013

Ještě bych asi měla pro Vaši představu dodat, že microneedling je plošné mikrojehličkování elektronickým mikrojehličkovým aplikátorem, jehož výsledkem je zejména stimulace kolagenu a aplikace hyaluronu na celou plochu, kde se vyhojováním začne vytvářet nová pevná kůže čímž logicky dojde ke zpevnění ochablosti. Aplikace do vrásek spočívá v aplikaci nanojehličkou, o délce 1 mm, tato aplikace je cílená a jejím úkolem je konkrétní vrásku vyhladit. Pavlína B.

Odpovědět
Martina
4.10.2013

Dobrý den, chtěla bych se zeptat kolik voucheru bych potřebovala na vrásky na čele,Děkuji za odpověď

Partner
4.10.2013

Dobrý den Martino, v případě ošetření čela velmi záleží na tom, v jaké stavu "poškození vráskami" je. Ve většině postačí jeden poukaz ale pokud by Vám ošetřující sestřička po prohlídce doporučila aplikaci většího množství materiálu, není problém si jej na místě dokoupit za tuto akční cenu. Bez toho, abychom Vás viděli je velmi těžké konkrétní množství potřebného materiálu odhadnout. Stejně, jakožto všem, doporučuji ošetření po 10-14ti dnech opakovat pro umocnění a prodloužení efektu. Děkuji za Váš dotaz a pokud se pro nás rozhodnete budeme se na Vás těšit v BFC, Pavlína B.

Odpovědět
Jana
4.10.2013

dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaká firma aplikovanou látku vyrábí? Děkuji

Partner
4.10.2013

Veškeré informace o aplikovaném preparátu najdete zde: http://www.medaprex.cz/cs/internetovy-obchod/proti-vraskam/dermaheal-hsr-hyaluronic-acid-skin-rejuvenation-305.html Dodavatel si bohužel nepřeje aby byl název preparátu uváděn na slevových portálech a nám nezbývá, než-li tento požadavek respektovat. Děkuji za pochopení, Pavlína B.

Odpovědět
JANA
4.10.2013

Dobrý den, pokud jsem absolvovala mezoterapii Fillorgou je možné pokračovat v ošetření sérem od vás? Děkuji za odpověď.

Partner
4.10.2013

Dobrý den Jano, ano samozřejmě, je to možné. Pokud se pro nás rozhodnete, budeme se na Vás těšit v BFC, Pavlína B.

Odpovědět
Renata
7.10.2013

Dobrý den, níže v diskusi jsem si našla odkaz na materiál, jedná se tedy o ten, který mi bude aplikován? Ptám se proto, že jsem na podobném výkonu právě tímto preparátem byla a výsledky byly bezvadné a hlavně to dost dlouho vydrželo, pak jsem zkoušela něco jiného (od jiného výrobce) a vůbec to nezabralo. Chápu, že asi nesmíte uvádět název, proto se pro jistotu ptám. Děkuji předem za informaci.

Partner
7.10.2013

Dobrý den Renato, ano, je to přesně jak píšete, jedná se o odkaz na materiál, který aplikujeme. Já osobně prosazuji názor, že by klientka měla vědět o jaký konkrétní preparát se jedná ale dodavatel si to bohužel nepřeje a proto jsem to vyřešila právě odkazem. Stejně jako Vy, mají naše klientky zkušenosti, že preparát opravdu pomůže a navíc i docela dlouho vydrží. Na udržovací aplikace si obvykle docházejí 3-4x do roka s tím, že stálým klientkám vždy nabízíme zvýhodněnou cenu. Děkuji za Váš dotaz a pokud se pro nás rozhodnete, budeme se na Vás těšit v BFC a doufám, že budete spokojena přinejmenším stejně jako u konkurence. Pěkný den, Pavlína B.

Odpovědět
Věra
8.10.2013

Dobrý den, pomůže aplikace přípravku u vrásek, které se tvoří u úst (pod koutky směrem dolů? Je to vlastně kombinace vrásky a lehce ochablé pleti. Děkuji za odpověď

Partner
8.10.2013

Dobrý den Věro, preparát vrásku jistě pěkně vyhladí ale protože se nejedná o stavební materiál (tím je dermální výplň za mnohonásobně vyšší cenu) koutky Vám nepozvedne. Podle mých zkušeností i vyhlazení vrásky o které píšete působí velmi pěkným dojmem a proto to za vyzkoušení jistě stojí. Pokud se pro nás rozhodnete, budu se na Vás těšit v BFC, Pavlína B.

Odpovědět
Věra
8.10.2013

obrý den, je procedura účinná i na povislé koutky a z nich směřující vrásky? Děkuji

Partner
8.10.2013

Dobrý den Věro, jak jsem psala výše, preparát povislé koutky vyhladí ale nepozvedne, protože se nejedná o stavební materiál. primárně je určen k vyhlazení vrásek. Pokud se pro nás rozhodnete, budu se na Vás těšit v BFC, Pavlína B.

Odpovědět
daggi
8.10.2013

Dobry den,kolik bych potrebovala na cely oblicej?Dekuji

Partner
8.10.2013

Dobrý večer Daggi, pokud máte na mysli okolí očí, čelo a nosoretní rýhy, tedy oblasti, kde se obvykle aplikuje, pak na každou vyjmenovanou oblast doporučuji po jednom poukazu. Vždy počítejte s tím, že na každou požadovanou oblast je vhodné aplikovat min. 1 ml preparátu, tedy jeden voucher. Pokud se pro nás rozhodnete, budeme se na Vás těšit v BFC, Pavlína B.

Odpovědět
Katka
9.10.2013

Dobrý den, Vaše nabídka mne zaujala, máte pobočku i jinde než v Praze? kde bych tuto službu mohla využít? jsem z Vysočiny. Děkuji

Amplion.cz
9.10.2013

Krásné ráno, společnost Body&Face Clinique má sídlo pouze na Praze 4. Věříme, že pokud spojíte s ošetření s hezkým výletem do Prahy, že budete maximálně spokojena :) S pozdravem, Bára

Partner
9.10.2013

Dobrý den Katko, tak, jak psala Bára, v ČR máme provozovnu pouze v Praze 4 ale pokud i přesto budete mít zájem o ošetření, jistě se Vám pokusíme vyjít vstříc časově, tak, abyste mohla spojit výlet do Prahy a ošetření. Pokud se pro nás rozhodnete, budeme se na Vás těšit v BFC, Pavlína B.

Odpovědět
zofia fujakova
10.10.2013

Dobry den, nemate pobočku v Ostravě?

Partner
10.10.2013

Dobrý večer, ani v Ostravě bohužel pobočku nemáme ale jak jsem zde už psala, pokud se pro nás rozhodnete, jistě se Vám pokusíme vyjít vstříc termínem ošetření i mimo uvedené hodiny či dny, kdy zejména na podzim máme otevřeno v případě zájmu některé soboty. Děkuji za Váš dotaz a budeme se na Vás těšit v BFC, Pavlína B.

Odpovědět
zofia fujakova
10.10.2013

Dobry den, nemate pobočku v Ostravě?

Amplion.cz
14.10.2013

Krásné dopoledne, Body&Face Clinique je pouze na adrese Chomutovická 1444/2, Praha 4. Věřím, že Vás zaujme jiná nabídka kosmetiky v naší nabídce města Ostravy. Děkuji. Mějte se krásně, Bára

Odpovědět
Zdena
14.10.2013

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli je možné použít tuto látku, když jsem kolem očí měla před půl rokem aplikovaný botox. Děkuji

Partner
14.10.2013

Dobrý den paní Zdeno, ano, tento postup Vám můžeme jen vřele doporučit, neboť se Vám prodlouží účinek botoxu. Děkuji za Váš dotaz a pokud se pro nás rozhodnete, budeme se na Vás těšit v BFC, manažerka Renata.

Odpovědět
Viera
17.10.2013

Kyselinou hyaluronovou jsem si nechala před rokem zvětšit horní ret a odstranit vrásky nad ním. Vydrželo to cca rok a jsem s tím maximálně spokojená. Děláte i tyto zákroky...zvětšení rtů? A kolik voucheru by jsem na tento zákrok potřebovala. Děkuji. V.L.

Partner
17.10.2013

Dobrý den Viero, musím Vás bohužel zklamat ale námi nabízená aplikace je mezoterapií, nikoli dermální výplní, kterou jste, soudím dle toho, co píšete, absolvovala Vy. Základní rozdíl mezi mezoterapií a dermální výplní spočívá v tom, že mezoterapie vrásky vyhlazuje a výplň vyplňuje (je to "stavební" materiál") Další, poměrně zásadní rozdíl je pak v ceně. Mezopreparát neumí části obličeje modelovat, tedy zvětšovat či vyplňovat ale je primárně určen k vyhlazení vrásek, v tomto případě funguje perfektně. Pro Vámi požadované zvětšení či jakoukoliv úpravu rtů je třeba použít dermální výplň, tzv. filler, což je také kyselina hyaluronová ale v jiné formě a jedná se o ryze lékařský zákrok. Je mi líto, že Vám nemohu podat příznivější informace a pokud se pro nás rozhodnete ve věci vyhlazení vrásek, budeme se na Vás těšit v BFC, pěkný den, Pavlína Blazek.

Odpovědět
Nela
23.10.2013

Dobrý den,ráda bych věděla, zda taková nabídka existuje i v Brně a je-li tato metoda vhodná i na 70tiletou pleť, Děkuji

Partner
23.10.2013

Dobrý den paní Nelo, tato nabídka bohužel platí pouze pro Prahu neboť naše estetické centrum jinde v ČR j pobočky nemá. Co se týče vhodnosti, pak bych aplikaci pro zralou pleť jistě doporučovala, v daném případě by však bylo vhodné ošetření opakovat B.

Odpovědět
otevřít další komentáře načítám...

Nepřehlédněte!