Garantujeme kvalitu a spokojenost!
Všechny slevy

Dejte sbohem žiletkám a bolestivým depilacím voskem! Definitivní odstranění chloupků díky permanentce na IPL na celý rok jen za 999 Kč!

Další nabídky

Amplion na Facebooku

vaše cena 999 Kč sleva 97 % běžná cena 35 000 Kč prodáno 75×
nabídka vypršela 21.8.2013
 • Bezbolestné a šetrné ošetření s trvalými výsledky
 • Ošetření celého těla nebo vybraných partií
 • Ošetření provádí certifikované zdravotní sestry  s praxí
 • Salón spolupracuje s Klinikou plastické chirurgie Lékařský dům Praha a s Fakultní nemocnicí u svaté Anny v Brně

Nesnášíte pořezané nohy, věčně tupé žiletky či vyrážky v podpaží? Zbavte se svých nežádoucích chloupků jednou pro vždy a ve vašem životě bude zase o jedno trápení méně.

Základní údaje

 • Permanentka na rok IPL epilace
 • Neomezený počet návštěv (můžete docházet, dokud vaše chloupky zcela nezmizí) 
 • Neomezený výběr partií - stačí si jen vybrat, kde se chcete chloupků zbavit
 • Do 31.8. je nutné vyměnit poukaz za permanentku, od data vyměnění se počítá 1 rok

Popis nabídky

Průměrná žena stráví holením 87 dní ze svého života. Také se vám to zdá trochu moc? Ušetřete svůj čas a udělejte si v rozvrhu místo na aktivity, které vás skutečně naplňují.

Permanentní epilace IPL likviduje chloupky zaměřením intenzivním pulzním světlem. Kořínek chloupku odumře a chloupek díky tomu již nikdy nevyroste. Epilaci IPL je možné provádět na jakékoliv části těla, kdekoliv si řeknete. Pravidelně školený personál vám sestaví terapii na míru přesně podle vašich požadavků.

Epilaci IPL je nutné provádět v pravidelných intervalech a obvykle stačí 5 až 6 ošetření. Tento počet je však individuální (závisí na množství ochlupení a kvalitě chloupků), proto máte díky permanentce na celý rok možnost zvolit počet ošetření, který vám bude plně vyhovovat. 

Ošetření IPL zasahuje vždy jen ty chloupky, které jsou v růstové fázi. Díky tomu se postupně zlikvidují všechny nežádoucí chloupky a vaše tělo bude dokonale hladké.

Bolesti se také bát nemusíte, protože ošetření je naprosto bezbolestné a šetrné. Paprsek míří přímo na chloupek, takže nehrozí žádné poškození pokožky.

Doporučení:

 • V den ošetření by měly být chloupky alespoň 1 mm dlouhé.
 • Bezprostředně před ani po ošetření se nedoporučuje slunění ani používání samoopalovacích krémů.

Svěřte se do rukou opravdových profesionálů ve Studiu estetické kliniky a vydejte se na cestu k dokonalému tělu.

Podmínky uplatnění poukazu

 • Platnost poukazu od 17.7.2013 do 31.8.2013
 • Nutná rezervace předem na tel: 773 214 308
 • Do 31.8.2013 je nutné poukaz vyměnit za permanentku, ta pak platí celý rok (nejdéle tedy do 31.8.2014)
 • Maximální počet poukazů na osobu: 15
 • Maximální počet poukazů k dispozici: 300
 • Při rezervaci je nutné nahlásit číslo poukazu
 • Zrušení rezervace je třeba nahlásit min. 24 hodin předem, jinak hodnota poukazu propadá
 • Pro zachování garance poskytnutí služby je nutná rezervace minimálně den předem a nejpozději 14 dní před koncem platnosti poukazu.

Kontakt

Diskusní fórum

Martina Budíková
18.7.2013

Dobrý den, zaujale mne Vaším prostřednictvím nabízená služba "Dejte sbohem žiletkám a bolestivým depilacím voskem! Definitivní odstranění chloupků díky permanentce na IPL na celý rok jen za 999 Kč!", ale můžete mi prosím sdělit přesnou identifikaci subjektu, s kterým uzavřu smluvní vztah, pokud si objednám předmětnou službu, protože ve veřejné části Administrativního registru ekonomických subjektů ČR neexistuje ani "Studio estetické kosmetiky", ani "Adéla Friedelová" a jestli je tato služba vhodná i pro muže a mohl ba si ji zakoupit i můj manžel?. Děkuji za odpověď, Martina Budíková

Amplion.cz
19.7.2013

Krásný den Martino, poukaz zakoupíte od společnosti Amplion.cz jako zprostředkovatele slevy. Majitelem poukazu je společnost Obchod strategie s.r.o. Určitě je ošetření vhodné i pro muže - může jej tedy manžel využít :) Děkujeme za Váš zájem :) Mějte se krásně, Bára

Odpovědět
Marcela Zrunová
24.7.2013

Dobrý den, zaujala mě nabídka ,,Dejte sbohem žiletkám.....,,Chci se zeptat kolik ošetření v této nabídce je kdybych měla zájem o odstranění celých dolních končetin,brazílie,podpaží,třísel a vrchní ret. Děkuji za odpověď. Marcela

www.studioestetickekosmetiky.cz
24.7.2013

Přeji pěkný den, na ošetření se chodí 1x měsíčně ,takže max.12 návštěv. www.studioestetickekosmetiky.cz

Odpovědět
LENKA BUKOVÁ
25.7.2013

Dobrý den!Tato permanentka platí na celé tělo,nebo jen na jednu vybranou část?Jednou jsem již podstoupila IPL ošetření takzvané Brazílie a podpaždí!Stačila by jedna permanentka,nebo bych musela mít na každou část zvlášť?A platí i do Prahy?Děkuji za odpověď.S pozdravem Lenka Buková

Amplion.cz
25.7.2013

Krásný den paní Buková, permanentka je na neomezený výběr partií, tedy stačí vám zakoupit jeden slevový poukaz. Nabídka je platná pouze do Studia estetické kosmetiky v Ostravě. S pozdravem, Bára

Odpovědět
Markéta
30.7.2013

Dobrý den, je možné, aby mi poukaz za permanentku vyměnila jiná osoba, jelikož nejsem do konce srpna v Ostravě? Kolik partijí je možné plnohodnotně ošetřit při jedné návštěvě?

www.studioestetickekosmetiky.cz
30.7.2013

Přeji pěkný den, ano poukaz může vyměnit druhá osoba a můžete při jedné návštěvě ošetřit až 2/3 těla ,což při vynechání oblastí,kde chloupky nejsou a dalších oblasti ,např. hlava(mimo knírek a bradu) ,které se neošetřují,vám jinak vyjde na vše.

Odpovědět
Petra Malá
30.7.2013

Dobrý den, chci se zeptat zda má u mně cenu podstupovat opět odstranění chloupku IPL metodou. Jelikož minulý rok jsem absolvovala u jiné společnosti tuto proceduru 6x a chloupky stále rostou ve stejné míře. A bylo to celkem bolestivé zásah tím světlem. Děkuji za odp. Petra

Amplion.cz
30.7.2013

Hezký den Petro, určitě u Vás má smysl ošetření opakovat. Na růst chloupků má vliv například i hormonální léčba a další faktory. Pokud si nejste jista doporučujeme zakoupit jeden poukaz, tak abyste se na místě domluvila na konzultaci a viděla zda pro Vás má ošetření požadovaný efekt. V případě dotazů se obraťte na Studio estetické kosmetiky na telefonu 773 214 308 (stačí napsat sms) zde Vám poradí co by bylo přesně pro Vás nejlepší. Děkujeme, Bára

Petra Malá
30.7.2013

Hormonální léčbu nemám, ale epůsobilo to na mě.

Amplion.cz
30.7.2013

V tomto případě doporučujeme opravdu individuální konzultaci přímo v salonu. Jistě najdete společně řešení jak Váš problém vyřešit k Vaší spokojenosti. Děkujeme :)

Odpovědět
Vlaďka
31.7.2013

Dobrý večer,píšete,že zákrok není bolestivý.Já mám práh bolesti vysoký a na intimních místech to bolelo.Byla jsem 2xpo 6 kůrách a chloupky pořád rostou.A nejhorší je jen v některých místech.Chtěla jsem se zeptat jestli máte statistiku u kolika žen tato technika zabrala a doopravdy zahodily žiletky.Předem děkuji.

Amplion.cz
31.7.2013

Hezké ráno Vlaďko, záleží na struktuře chloupku a dalších faktorech. Pokud Vám rostou jen v některých místech určitě doporučujeme ošetření opakovat, tak abyste byla s konečným výsledkem spokojena. Pokud si nejste úplně jista doporučuji kontaktovat přímo salon na telefonu 773 214 308, kde s nimi můžete probrat Vaše zkušenosti a zjistit zda chcete kúru opakovat. Mějte se krásně, Bára

Odpovědět
otevřít další komentáře načítám...