Garantujeme kvalitu a spokojenost!
Všechny slevy

Špičková laserová operace očí s 31% slevou! Svěřte své oči do rukou profesionálů z 1. Oční - členů skupiny Agel a zahoďte brýle!

vaše cena 9 000 Kč sleva 31 % běžná cena 13 000 Kč prodáno 67×
nabídka vypršela 8.8.2013
 • Svěřte se do rukou zkušených lékařů z 1. Oční
 • Zbavte se otravných brýlí nebo čoček
 • Užívejte si nový pohled na svět díky laserové operaci

Obtěžují vás při sportu či práci brýle a kontaktní čočky? Zbavte se jich pomocí rychlé a bezpečné laserové operace očí. Váš zrak bude ostrý jako ostříž s 31% slevou!

Základní údaje

 • cena poukazu je za jedno oko
 • v ceně je předoperační vyšetření, stanovení nejlepší techniky zákroku (PRK nebo LASEK) a samotný zákrok, pooperační péče a kapky pro péči o operované oko
 • (pokud nebudete vhodný kandidát vracíme platbu v plné výši)
 • oční vady léčené laserovou operací: Myopie - krátkozrakost, Hypermetropie - dalekozrakost a Astigmatismus
 • zákrok je bezpečný, bezbolestný a probíhá pouze pod lokální anestézií
 • používá se laserový přístroj Allegretto Wave

Popis nabídky

Revoluční metoda laserové technologie se stala v posledních letech u široké veřejnosti velmi oblíbenou pro svoje nesporné výhody a tento trend v léčbě pokračuje i nadále. Počet zájemců o tuto bezbolestnou a rychlou metodu stoupá. Proto neváhejte ani vy!

Možné zákroky v závislosti na oční vadě:

PRK (Photo Refractive Keratectomy) - excimerovým laserem je poměrně nová léčebná metoda. Její podstatou je odstranění několik tisícin milimetrů silné vrstvy rohovky pomocí laserového paprsku řízeného počítačem. Výsledkem je změna zakřivení rohovky.

Při krátkozrakosti PRK zakřivení snižuje, při dalekozrakosti zvyšuje a při astigmatismu mění zakřivení tak, aby se světelné paprsky sbíhaly v místě nejostřejšího vidění a umožnily vznik ostrého vidění. Laserový paprsek při PRK je řízeny počítačem. Chirurgický výkon excimerovým laserem je jemný a přesný. Při vyšší krátkozrakosti, která je spojena s astigmatizmem, není možné chybu jedním výkonem celkem odstranit. V těchto případech se doporučuje zvolit pro odstranění refrakčních vad techniku LASIK (excimer laserová automatizovaná lamelární keratotomie), eventuálně LASEK.

LASEK je zákrok používaný ke korekci krátkozrakosti, dalekozrakosti a astigmatizmu. Je to relativně nová metoda, která kombinuje výhody metody LASIK a metody PRK. Jeho velkou výhodou je to, že se jedná o neinvazivní zákrok bez řezu do rohovkového tkaniva a tedy o zákrok technicky jednodušší. Používá se především u lidí, jejichž rohovka je příliš tenká, nebo příliš plochá.

Jak to probíhá?

Před samotným podstoupením zákroku se musíte objednat do naší refrakční ambulance. Tady vám lékař a sestra poskytnout všechny potřebné informace k vašemu očnímu onemocnění, samotnému zákroku a pooperační péči.

Po poskytnutí informací vás lékař požádá o podpis informovaného souhlasu k danému zákroku, který je nedílnou součástí vaší dokumentace. Klient musí projít před zákrokem komplexním vyšetřením pomoci speciálních diagnostických přístrojů. Dle získaných výsledků stanoví lékař možnost a volbu vhodné operační metody. Léčba probíhá ambulantně, klient tedy po zákroku odchází v doprovodu domů.

Zákrok je bezbolestný a probíhá v lokální anestezii. Povrch oka je dokonale znecitlivěný anestetickými kapkami. Doba aplikace laserové energie je obvykle kratší než jedna minuta a celá operace LASEK jednoho oka trvá okolo pěti minut. Paprsky Excimer laseru díky své vlnové délce neprochází rohovkou a nijak tak neovlivňují tkanivo uvnitř oka. Strukturální integrita oka tak zůstává plně zachována.

Po samotném zákroku se oko zakryje krycí kontaktní čočkou, která je odstraněna při kontrolním vyšetření. Za 2 až 3 hodiny po zákroku se objeví zvýšené slzení a bolest operovaného oka, někdy i otok víčka. Jedná se o běžné jevy, které se v průběhu dvou následujících dnů ztratí. Návrat vidění je docela rychlý. Během jednoho až dvou dnů začíná klient vidět jasně s minimem rušivých momentů.

Pooperační kontroly jsou 4. den po zákroku, 1 měsíc po zákroku a potom měsíčně až do půl roku po zákroku. Úspěšnost zákroku je do značné míry závislá i na tom, jak přesně a pečlivě se bude klient řídit pokyny lékaře.

Podmínky uplatnění poukazu

 • Platnost poukazu od 9.7.2013 do 31.8.2013
 • Nutná rezervace na předoperační vyšetření předem
 • Tel: 595 633 342 nebo 595 633 344
 • V případě, že se na předoperačním vyšetření zjistí, že pro vás operace není vhodná, vrátíme vám peníze za poukaz
 • Maximální počet poukazů na osobu: neomezeně
 • Maximální počet poukazů k dispozici: 100
 • Při rezervaci je nutné nahlásit číslo poukazu
 • Zrušení rezervace je třeba nahlásit min. 24 hodin předem, jinak hodnota poukazu propadá
 • Pro zachování garance poskytnutí služby je nutná rezervace minimálně den předem a nejpozději 14 dní před koncem platnosti poukazu.

Kontakt

 •  1. Oční s.r.o., (Vítkovická nemocnice,)
 • Zálužanského 1192/15, 703 00 Ostrava
 • Tel.: 595 633 342 nebo 595 633 344
 • info@1ocni.cz
 • www.1ocni.cz

Diskusní fórum

Hana Dvořáčková
11.7.2013

Dobrý den, je zákrok OPRAVDU nebolestivý?slyšela jsem,že tomu tak není,kdo si nechá pouze jedno oko ošetřit tak se mu už na druhé nechce a tak oční lékaři samozřejmě radí a vyžadují obě oči najenou,jaká je pravda? lze operovat stárnoucí oči a následně vidět i na čtení bez brýlí? děkuji Vám za odpověd

Romana
11.7.2013

Já byla na zákroku už před delším časem a právě jsem šla jen s jedním okem. Samotný zákrok byl opravdu bez bolesti, ale po zákroku to byla opravdu velká bolest, která mne dosud odrazuje od toho podstoupit operaci znovu. A teď už bych potřebovala udělat obě oči, protože to jedno oko se mi za tu dobu hodně zhoršilo. Také jsem před zákrokem četla lejstro, jaká možná rizika po operaci hrozí a nebylo jich málo. Vím, že tato lejstra je nutné dnes podepsat před každým operačním zákrokem, ale moc klidu to nepřidá.

Partner
15.7.2013

Dobrý den, Samotný zákrok není bolestivý. Po zákroku po pár hodinách je oko citlivější. Někteří pacienti mají i silnější bolesti ale je to opravdu individuální. Záleží hodně i na prahu bolesti dotyčného pacienta Na dotaz lze operovat stárnoucí oči: Laserová metoda není vhodná pro operaci stárnoucích očí. Pro tyto nemoci jsou vhodné jiné zákroky, které u nás taky provádíme.

Petra
16.7.2013

byla jsem na zákroku před 10 lety. Při samotném zákroku jsem vůbec nic necítila, pouze mírný tlak (roztažená víčka atd.) oči mi dělali postupně po týdnu. Už druhý den jsem na oko viděla ostře a bolest jsem necítila, jen takový nepříjemný pocit, že máte něco v oku, ale nesmíte si do něj samozřejmě sahat a kapete si kapky. Kdybych věděla , že to bude tak jednoduchý zákrok, šla bych už roky předtím ;-) A zatím se mi zrak nezhoršil, což je na tom úplně to nejlepší. Rozhodně nejlépe investované peníze! (V mém případě to bylo 40tis.).

Joli
26.7.2013

Ja na tom byl u GEMINI v ČB a jako palí to dost, ale dá se to v klidu vydržet, když tak nějaký utlumovače bolesti pomůžou, ale většinou se jde hned po zákroku spát. Bolest není problém! Ale měsís se tam nesmí dostat voda a taky se do očí nesmí sahnout ani otřít a to je vopruz :)

Káája
7.8.2013

Tak jakou záruku tedy poskytujete? Jak píše Romana v příspěvku výše, tak se jí již operované oko hodně zhoršilo a bude muset na operaci znovu. Čili vy nemůžete zaručit, že budu po operaci vidět ostře dalších 5 let?? V tom případě nevím, proč chodit na operaci, když na své výkony nedáváte záruku. Vím, že onkolog Vám nedá záruku, že se vám vyléčená rakovina nevrátí, ale tohle je placená služba, jako každá jiná a Vy byste měli mít dostatek znalostí a informací, abyste mohli zaručit po jakou dobu se dioptrie nevrátí a v té době poskytnout reoperaci zdarma.

Odpovědět
Pavel Novák
11.7.2013

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda se na tuto operaci poskytuje doživotní záruka? Děkuji za odpověď.

Jaroslava z Trutnovska
12.7.2013

kolik stiji takova operace,dekuji

Partner
15.7.2013

Dobrý den, U nás doživotní záruky nejsou. Připadá nám neseriózní poskytovat doživotní záruky na lidský orgán. Bližší informace získáte při vyšetření, kdy lékař stanoví postižení oka a konkrétně Vám vysvětlí zákrok, který je vhodný právě pro Vás. S pozdravem 1. Oční s.r.o.

Bebok
16.7.2013

Náhodou, mně doktor na nejmenované klinice slíbil soživotní záruku na By-pass. Když jsem to řekl v legraci před docentem, který operaci prováděl, tak ho málem kleplo. Ale stejně věřím, že ten doktor měl pravdu, že to srdce do konce života bude fungovat.

Poliš
7.8.2013

Jak říkal Holzmann: ten žil do té doby, než zemřel... :o)

Odpovědět
Lucie Maláková
16.7.2013

Dobrý den, jaká omezení je nutné po operaci očí dodržovat? Např. co se týče práce na počítači, pobytu na sluníčku, koupání na veřejném koupališti apod. Jak dlouho je přibližně potřeba oči šetřit? Předem děkuji za odpověď.

Amplion.cz
17.7.2013

Hezký den, paní Maláková, pro bližší informace můžete navštívit webové stránky našeho obchodního partnera na http://1ocni.agel.cz/ostrava/laserove-ocni-centrum/pouceni-klienta.html Před samotným zákrokem absolvujete komplexní vyšetření, kdy budete mj. i poučena, jak se na samotný zákrok připravit. Mějte se krásně. Petra

Odpovědět
Martin Novák
16.7.2013

Dobrý den, začínám mít malé problémy se čtením, jak se říká zkracují se mi ruce, je tato operace vhodná. Odstraním s ní nutnost použití brýlí na čtení? Děkuji za odpověď

Partner
19.7.2013

Dobrý den, laserová operace Vám odstraní nutnost použití brýle do dálky, na čtení by jste musel používat brýle. Vhodnější varianta je výměna nitrooční čočky.

Odpovědět
lubica
16.7.2013

dobrý den, mám 49 roků, je pro mne tahle operace vhodná, jsem krátkozraká kolem -5 dioptrií

Partner
19.7.2013

Dobrý den, laserová operace odstraní nutnost použití brýle do dálky, na čtení by jste musela používat brýle. Vhodnější varianta je výměna nitrooční čočky.

Odpovědět
Alena
16.7.2013

Prosím o info, zda-li je tato operace vhodná i pro osoby nad 50r, trpím dakekozrakostí, ale v r. 2012 jsem četla při nabídce poukazu, že je pouze pro věkovou kategorii 40 roků?

Partner
19.7.2013

Dobrý den, věková hranice většinou není omezená. Jak jsem již uvedla výše, byla by pak nutnost korigovat vidění na čtení brýlemi. Proto je při vyšším věku doporučována spíše výměna nitrooční čočky.

Odpovědět
Alena
16.7.2013

Pokud tento zákrok není vhodný pro osoby staršího věku, co klinika nabízí ohledně dalekozrakosti a vysvobození od brýlí ? a v jaké orientační ceně ?

Partner
19.7.2013

Dobrý den, v našem zdravotnickém zařízení je možnost odstranění dalekozrakosti pomocí výměny nitrooční čočky. U nás je operace šedého zákalu bezplatná. Provádíme i refrakční výměnu čočky, kde se cena odvíjí od klinického nálezu konkrétního pacienta.

Odpovědět
jana
17.7.2013

Dobrý den, je možné podstoupit zákrok v ten samý den jako předoperační vyšetření?

Partner
19.7.2013

Dobrý den, možnost podstoupit předoperační vyšetření a laserový zákrok ve stejný den je jenom v krajním případě. A to z důvodu nutnosti podrobného předoperačního vyšetření a taky je to možné jenom u konkrétního pacienta.

Odpovědět
Eva Koutecká
24.7.2013

Dobrý den,dá se operovat když je vaskularizace,nebo se to dá řešit jinak?Děkuji

Amplion.cz
25.7.2013

Hezký den Evo, v tomto případě se prosím obraťte přímo na lékaře se kterým Váš problém konzultujte. Kontaktujte jej na telefonu 595 633 342, věřím, že se najde řešení, které pro vás bude vhodné. Děkujeme za Váš zájem. S pozdravem, Bára

Odpovědět
karel
30.7.2013

Dobrý den, je mi 30 let a mám na jednom oku tupozrakost 3,5 dioptrie je tento zákrok pro odstranění vady vhodný?

Amplion.cz
31.7.2013

Krásný den Karle, v tomto případě Vám určitě doporučujeme konzultaci přímo na klinice. Tupozrakost se bohužel tímto ošetřením ovlivnit nedá, každopádně se pro Vás pokusí případně najít vhodnou alternativu. Děkujeme za Váš zájem. Mějte se krásně, Bára

Odpovědět
tomášV
1.8.2013

Dobry den je možne vybrat si mezi prk a lasek jestliže mam kratkozrakost.a liší se to nějak cenově.osobne bych si radeji vybral lasek protože jsem na něj slyšel více chváli.děkuji

Amplion.cz
6.8.2013

Hezký den Tomáši, doporučujeme Vám kontultaci přímo na klinice, kde na základě Vašeho konkrétního porblému určí, které ošetření by bylo právě pro Vás to nejvhodnější a byl jste maximálně spokojen. Kontakt: 595 633 342. Děkujeme za Váš zájem a přejeme mnoho zdraví. S pozdravem, Bára

Odpovědět
Ladislava Polášková
6.8.2013

Dobrý den chtěla bych se zeptat mám brýle na dálku a zachází mi levé oko a mám cukrovku I.typu a chtěla jsem vědět jestli bych mohla na laserovou operaci a kolik by mě to stálo nebo jestli je stejná cena u všech očních vad.Děkuji za odpověď

Amplion.cz
6.8.2013

Krásný den paní Polášková, Váš případ bude pravděpodobně velice komplikovaný, z toho důvodu se neodvažujeme odhadovat co by pro Vás bylo nejvhodnější a jaká by byla přesná cennová relace. Prosím domluvte si konzultaci na oční klinice na telefonu 595 633 342 kde s Vámi proberou všechny možnosti, případná rizika a cenové odhady. Pokud by Vám nebyla operace doporučena můžete poukaz v rámci 14 denní lhůty vrátit. Děkujeme. S pozdravem, Bára

Odpovědět
otevřít další komentáře načítám...