Garantujeme kvalitu a spokojenost!
Všechny slevy

Kompletní kurz autoškoly pouze za 5880 Kč! 28 hodin praxe a 10 hodin teorie! Udělejte si konečně řidičský průkaz a užijte si letní jízdu!

Další nabídky

Amplion na Facebooku

vaše cena 5 880 Kč sleva 34 % běžná cena 8 900 Kč prodáno 43×
nabídka vypršela 26.6.2013
 • Profesionální autoškola Nobe - 23 let na trhu
 • Staňte se zodpovědným řidičem a jezděte bez nehod
 • Radujte se ze svého řidičáku a vyrazte na výlety

Autoškola Nobe v Ostravě si pro vás připravila příjemnou 34% slevu na kompletní kurz autoškoly – pokud tedy ještě stále nemáte řidičský průkaz a pátráte po kvalitní výuce za dobrou cenu – už hledat nemusíte.

Základní údaje

Kompletní kurz autoškoly Nobe

 • 28 hodin praxe jízdy
 • 10 hodin teorie
 • výuka zdravotní přípravy
 • (kurz neobsahuje poplatek za závěrečnou zkoušku)

Popis nabídky

Že ještě nemáte řidičák? A zrovna přišla doba, kdy byste kvůli novému zaměstnání potřebovali být mobilní a to právě na čtyřech kolech? A nebo vás přicházející léto láky dělat výlety za poznáním? Přijdou vám však autoškoly drahé? Na to všechno máme radu! Zakupte poukaz a máte kompletní kurz v autoškole Nobe a ještě za skvělou cenu!

Řidičský průkaz typu B, který vás opravňuje k řízení osobního automobilu, získáte na základě vykonané teoretické a praktické zkoušky. Na tu vás stoprocentně připraví v Autoškole Nobe. Kompletní kurz zahrnuje 10 hodin teorie včetně praktické zdravotní přípravy a 28 hodin praktické výuky.

Na začátku vás bude čekat teoretická výuka – naučíte se předpisy o provozu vozidel, pravidla ovládání a údržby a také vás čeká teorie řízení a zásady bezpečné jízdy a samozřejmě nezbytná zdravotnická příprava. V praktické části už půjde hlavně o váš „jezdecký“, tedy řidičský um. Pokud máte před první jízdou obavy, tak je hned zažeňte, během jízdy totiž budete mít po boku profesionála, který může díky spojenému řízení kdykoliv zasáhnout, pokud byste v provozu špatně reagovali.

Vyrazte tohle léto na výlety, ale tentokrát ne vlakem či autobusem, ale pěkně v pohodlí svého auta, za volantem!

Podmínky uplatnění poukazu

 • Platnost poukazu od 3.6.2013 do 15.12.2013
 • (V době platnosti poukazu je nutné se zaregistrovat v autoškole, kdy ke kurzu můžete nastoupit až do 31.5.2014)
 • Nutná rezervace předem na tel: 604 889 752
 • Maximální počet poukazů na osobu: 5
 • Maximální počet poukazů k dispozici: 66
 • Při rezervaci je nutné nahlásit číslo poukazu
 • Zrušení rezervace je třeba nahlásit min. 24 hodin předem, jinak hodnota poukazu propadá
 • Poslední rezervace min. 14 dní před koncem platnosti poukazu

Kontakt

Diskusní fórum

Petr Pavlík
5.6.2013

Dobrý den, jsou v ceně i materíály k učení ,případně kolik stojí?

Autoškola NOBE
5.6.2013

Veškeré výukové materiály potřebné k úspěšnému složení zkoušky jsou k dispozici na našich webových stránkách v sekci výukové materiály. S pozdravem Vaše NOBE - pokud má někdo zájem o klasickou knížku může ji zakoupit u nás nebe ve vašem knihkupectví za standardní cenu (cca 300Kč).

Odpovědět
Iveta
5.6.2013

Přeji hodně chtivých a úspěšných řidičů!!!! Cena mě překvapila. Před čtvrt rokem byla někde jinde. A také přeji hodně úspěšných prodejců!!! Teď to už pújde!!!! Držím pěsti !!!

Autoškola NOBE
6.6.2013

Jedná se o limitovanou akci, která je promem nového kurzu Economy, který bude pro naše klienty k dispozici v omezeném počtu od příštího měsíce. V tomto kurzu však naše studenty bude vést více učitelů na více vozidlech a nebude časově garantován jako naše o podstatně dražší kurzy s výukou autotrenažéru a dalšími výhodami. Věříme, že se tak přiblížíme klientům, kteří na naše klasické kurzy nedosáhli. Děkujeme za přání a pokud jste si od nás koupila standardní kurz, rádi Vás přednostně přesuneme do kurzu Economy a přeplatek vrátíme. S pozdravem vaše NOBE

Odpovědět
scyplag
6.6.2013

kolik mně bude stát rozšíření na C+D ?

Autoškola NOBE
7.6.2013

Krásný den, je nám líto ale kurzy C+D zatím nenabízíme. Specializujeme se na kurzy sk.B. Pokud můžeme doporučit zkuste autoškolu peugeot auto tichý, jedná se autoškolu s praxí stejně dlouhou jako je ta naše. S dalšími dotazy nás neváhejte kontaktovat. S pozdravem Vaše NOBE

Odpovědět
Martin
12.6.2013

Takže jestli to chápu,nejdná se o plnohodnotý kurz,který nabízíte na svých stránkách?

Odpovědět
Martin
14.6.2013

2 dny neragovat na dotaz? tomu říkám služby....

Partner
14.6.2013

Jedná se o plnohodnotný kurz.Je dán ze zákona.

Odpovědět
otevřít další komentáře načítám...