Garantujeme kvalitu a spokojenost!
Všechny slevy

Iridologie - diagnostika oční duhovky ve fitness Olgy Šípkové jen za 349 Kč. Odhalte nemoce než propuknou! Navíc reflexní diagnostika plosek nohou!

Další nabídky

Amplion na Facebooku

vaše cena 349 Kč sleva 86 % běžná cena 2 500 Kč prodáno 59×
nabídka vypršela 21.1.2013
 • Odhalte hrozící nemoce dříve než propuknou
 • Zjistěte detailní informace o vašem zdraví
 • Bezbolestná a ověřená metoda
 • Navíc jako bonus reflexní diagnostika plosek nohou

Odhalte, co trápí vaše tělo s akční slevou 86 %! Za pouhých 349 Kč můžete díky revoluční metodě, iridologii, přijít na příčinu vašeho fyzického trápení.

Základní údaje

 • Iridologie s 86% slevou, tedy jen za 349 Kč
 • Diagnostika dokáže rozpoznat nemoc dříve než vypukne
 • Odhalí váš zdravotní stav díky vyšetření očí
 • Bezbolestné efektivní vyšetření pomocí fotografie vašich očí

Popis nabídky

Vyzkoušejte za akční cenu revoluční metodu, která dokáže odhalit, co vás trápí. Dozvíte se, jaké máte neduhy a jak s nimi zatočit! To za 349 Kč stojí!

Iridologie je diagnostická metoda, která  patří  do oblasti  alternativní  medicíny. Spočívá v diagnostikování celkového zdravotního stavu člověka pomocí určitých barev, znamének, značek a lagun, které se nachází v oční duhovce. To, co  je zaznamenáno v očích, odráží celkový stav těla. Oční duhovka je vlastně aktuální mapou, kde každé místo reprezentuje určitý tělní orgán nebo systém.

Čím větší je degenerace orgánu, tím tmavší jsou plochy duhovky. Iridologií se dá odhalit oslabení orgánů, chorobných stavů od těch akutních až po zhoubné. Je to metoda, pomocí které lze rozpoznat potenciál pro vznik choroby  dříve, než si pacient uvědomí, že je něco v nepořádku.

Jak probíhá vyšetření?

Iridolog vyfotí obě vaše oči. Tato procedura trvá 5-10 minut. Tato metoda je bezbolestná a není nijak nepříjemná. Pak následuje rozbor oční duhovky, panenky i očního bělma a následná konzultace.

Iridolog vám určí celkový zdravotní stav včetně geneticky daných vlivů a možných budoucích obtíží. Na základě vyšetření vám iridolog doporučí vhodnou stravu, alternativní léčbu, případně použití přírodních doplňků stravy. Při vážném zjištění vám iridolog může doporučit návštěvu lékaře.

Navíc získáte speciální bonus: Reflexní diagnostiku plosek nohou!

Reflexní diagnostika je stará několik tisíc let a je založena na myšlence, že na chodidle existuje množství bodů a plošek, které korespondují s jednotlivými orgány a částmi těla, a to cestou nervových propojení. Celý lidský organismus, každou jeho část, lze tedy ovlivňovat pomocí mačkání různě velkých plošek či bodů umístěných na plosce, prstech, nártech a okolí kotníků. Mačkáním těchto reflexních plošek můžeme zjistit v jakém stavu se daný orgán nachází, a jaký je jeho zdravotní stav. Reflexní terapií se pak následně léčí příslušný orgán nebo část těla: posiluje, pokud nedostatečně pracuje a potřebuje dodat energii, nebo naopak uklidňuje, je-li ve stavu akutního zánětu nebo bolesti.

Irisdiagnostika nenahrazuje klasické lékařské testy, ale je jejich vynikajícím doplňkem! Vyzkoušejte toto vyšetření i vy, navíc s 86% slevou!

Podmínky uplatnění slevy

 • Platnost poukazu od 9.1.2013 do 30.5.2013
 • Rezervace pouze telefonicky: Praha 4 – KCP, tel. 261 174 320 nebo Praha 5 – Metropole Zličín tel. 226 082 488
 • Poukaz je možné využít ve Family Fitness Olgy Šípkové v Metropoli Zličín nebo v Health Fitness Olgy Šípkové v Kongresovém centru
 • Poukaz prosím přineste vytištěný s sebou
 • Maximální počet poukazů na osobu: neomezeně
 • Maximální počet poukazů k dispozici: 1500
 • Při rezervaci je nutné nahlásit číslo poukazu
 • Poslední objednávky min. měsíc před ukončením platnosti poukazu
 • Zrušení rezervace je možné min. 24 hodin předem, jinak hodnota poukazu propadá

Kontakt

 • Family Fitness Olgy Šípkové, Metropole Zličín, Praha 5
 • Tel: 226 082 488
 • Kongresové centrum Praha, Health Fitness Olgy Šípkové, 5.května 65/1640, Praha 4
 • Tel: 261 174 320
 • E-mail: info@centrummediciny.cz
 • Otevírací doba: Po-Pá dle telefonických rezervací
 • Web: www.centrummediciny.cz

Diskusní fórum

Irena
3.1.2013

Škoda,že takováto věc je jen pro pražské obyvatele. Jsem od Ostravy,proto tuto možnost nemohu využít ! Chystáte tu pobočku ?

Partner
3.1.2013

Dobrý den Ireno, pobočku v Ostravě bohužel zatím neplánujeme, ale jezdí k nám lidé z celé ČR, tak až třeba budete mít v plánu cestu do Prahy, tak se můžete zastavit. S pozdravem Centrum medicíny

Odpovědět
Zdena
3.1.2013

Souhlasím, uvítala bych takovéto vyšetření i v Hradci Králové. Nemáte tady pobočku někde poblíž?

Partner
3.1.2013

Dobrý den, obě naše pobočky jsou bohužel v Praze, ale většina našich klientů je spíše mimopražských. Tím, že máme dlouhou splatnost voucherů, tak si většinou naplánují nějaký výlet do Prahy dlouho dopředu a spojí to s iridologickým vyšetřením u nás. Děkujeme za dotaz Centrum medicíny

Odpovědět
Miri
10.1.2013

Nemáte čeho litovat, absolvovali jsme to 3 z rodiny a oproti mé dřívější zkušenosti u jiné terapeutky byl toto naprostý PROPADÁK a zoufalost nezkušených děvčat. Opravdu špatné.

Partner
10.1.2013

Dobrý den, rozumím tomu tedy správně,že jste navštívil ordinaci v KCP? Mohu se zeptat, o jakého Iridologa se jednalo?Obsloužili jsme za minulý rok přes 4000 klientů a nemáme jedinou reklamaci, všichni klienti odcházejí nadšení.. Jsem ráda že jste se ozval,kvalita služeb, které nabízíme je pro nás velmi důležitá.Jsem ráda za Vaši zpětnou reakci a proto bych byla ráda, kdyby jste se mi ozval, abych zamezila dalším. Děkuji Dagmar Hájková 602307718

Jarka
10.1.2013

Je to zhruba měsíc co jsme s manželem vyšetření absolvovali.Manžel byl v Kongresovém centru a já na Zličíně, protože to mám blíž z práce.Oba jsme byli velice spokojeni.Potvrdili nám vše s čím se zdravotně potýkáme až nás to překvapilo.Mně navíc objevili oslabenou štítnou žlázu což mi minulý týden potvrdil bohužel i lékař.Ale jsem ráda že jsem toto vyšetření podstoupila a mohu s tím začít něco dělat, dřív než se problém projeví i navenek.

Amplion.cz
11.1.2013

Hezký den, Jarko, děkujeme za Váš příspěvek. Jsme rádi, že vyšetření splnilo účel a napomohlo Vám. Mějte se krásně. Petra

Odpovědět
otevřít další komentáře načítám...